O blogu

Jeśli zastanawiasz się skąd wziął się pomysł na tego bloga - odpowiedź jest prosta. Kocham gadżety. Uwielbiam dzieci. Sprzęty dla najmłodszych są dla mnie świetną zabawą. Dzięki firmie moich rodziców miałam dostęp do rzeczy, których nie było w Polsce. Poznawałam najnowsze międzynarodowe trendy i chciałam się nimi dzielić. To był rok 2009.

Kilka lat później w moim życiu pojawił się syn - Tymek. Pasja do gadżetów zmieniła się w praktyczną znajomość tajników rodzicielstwa.

Dziś, świętując powoli siedmiolecie bloga, mam wiedzę i doświadczenie z wielu konferencji, spotkań i własnych przeżyć. Dzielę się nimi, bo niezmiennie od lat sprawia mi to radość.

Bogna

Mama z wielką miłością do Tymka i nowinkami, które ją fascynują. Doświadczenie w PRze i dziennikarstwie realizuje na blogu, dzieląc się swoją pasją - trendami w branży gadżeciarskiej.

Tymek

Wesoły trzylatek zakochany w pieskach i strażakach. Uwielbia się wygłupiać i jeździć małymi pociągami po drewnianych torach. Gasi pożary w hełmie strażackim, nadjeżdża karetką do wypadków i zawsze chodzi ze swoim ukochanym szczeniakiem o imieniu Pies.