Przeszukiwanie sieci to jedno z trudniejszych zadań. Wśród sieci linków trzeba znaleźć coś fajnego. Tym razem mam dla Was dwie rzeczy z jednego sympatycznego sklepu tublu.pl. A ponieważ pogoda nadal gorąca zaczniemy od przygody w małym wiaderku. Tummy Tub to wiaderko do kąpieli najmłodszych skrzatów i niemowląt. Mała przestrzeń sprawia, że niezamierzone nurkowanie odpada, na dodatek pozwala poczuć się, jak w brzuchu mamy. Teraz wystarczy złapać za uchwyty i kąpiemy gdzie lubimy.

Wielki plus za niewielkie rozmiary i możliwość dokupienia pozytywnej podstawki (nie wiem jak Wy, ale ja schylaniu mówię wielkie „nie“ :P)


Już widzę, że pytacie o 2 rzecz! 🙂
A zatem przed nami Bondolino, czyli nosidełko ergonomiczne z materiału tkanego skośnokrzyżowo. Dzięki temu materiał dostosowuje się idealnie do ciała dziecka. Dla mamy i taty przewidziano wygodne pasy, które nie wrzynają się w ciało. Brak twardych zapięć zapewnia doskonały komfort noszenia malucha. Dla praktycznych pań przyda się bardzo istotna informacja! Można je łatwo wyprać w pralce w 40°C. Szczególnie polecam panom nie lubiącym misternego wiązania chust! Nowością jest Bondolino w wersji light idealne na największe upały (kolor śliwkowo-liliowy to mój faworyt).